Battle Line - UKR Redesign

Автор Yorri, 04 января 2015, 19:06:23

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

Yorri

  •  
    Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Gigazaur, valen

Repetuz

Щиро дякую за файне оформлення! Завітав до вашого блогу та дуже зацікавився іншими ПнП. Їх можно якось завантажити, а то пише помилку 404.

  •  

Yorri

Цитата: Repetuz от 05 января 2015, 08:59:57Щиро дякую за файне оформлення! Завітав до вашого блогу та дуже зацікавився іншими ПнП. Їх можно якось завантажити, а то пише помилку 404.
Так, звичайно. Тисніть "Завантажити".
/404 - Може тимчасові проблеми... Якщо не вдасться - пишіть, якость спробую допомогти/.
  •  

redfoxius

Перевыложите, пожалуйста, игры, размещенные на народе (начиная с Триумвирата и ранее выложенные). С яндекса качаются, на народе уже удалено все, вот и выдает народ 404 ошибку.
  •  

Yorri

Цитата: Repetuz от 05 января 2015, 08:59:57
Щиро дякую за файне оформлення! Завітав до вашого блогу та дуже зацікавився іншими ПнП. Їх можно якось завантажити, а то пише помилку 404.


Цитата: redfoxius от 05 января 2015, 13:44:03
Перевыложите, пожалуйста, игры, размещенные на народе (начиная с Триумвирата и ранее выложенные). С яндекса качаются, на народе уже удалено все, вот и выдает народ 404 ошибку.


Перезалил все материалы на яндекс.
  •  

Repetuz

Дякую, все вдалося. Питання щодо гри Fluxx. На карточці Мрії - типу "Хранитель" якась несумітниця у шапці картки. Чи можна це якось підправити? (Якщо ні, то я сам це зможу зробити, але хотілося, щоб у цьому ПнП помилок не було)
  •  

chereshnik

по поводу FLUXX - кроме наложения посторонних букв в одном из "ХРАНИТЕЛЕЙ", у меня также есть еще вопрос по переводу. Почему именно "ЦІЛЬ", а не "МЕТА"?
еще правила бы на украинском. я планирую сделать - если будет нужно - могу поделиться.
  •  

Yorri

Цитата: Repetuz от 14 января 2015, 08:19:02
Дякую, все вдалося. Питання щодо гри Fluxx. На карточці Мрії - типу "Хранитель" якась несумітниця у шапці картки. Чи можна це якось підправити? (Якщо ні, то я сам це зможу зробити, але хотілося, щоб у цьому ПнП помилок не було)

"Хранителя" поправив.

Цитата: chereshnik от 14 января 2015, 13:03:31Почему именно "ЦІЛЬ", а не "МЕТА"?
Додав варіант карт замість "Ціль" -> "Мета"
  •  

chereshnik

Цитата: Yorri от 14 января 2015, 15:21:25
Додав варіант карт замість "Ціль" -> "Мета"

Дякую!
  •